Tak, tak, tytuł nie kłamie: ledwo ruszyłam ze stroną internetową, a już dla pierwszych czytelników mam do rozdania dwa bilety na mecze World Grand Prix, które odbędą się w sobotę 9 czerwca.

Rozpoczynająca się w piątek impreza będzie już dwudziestą z cyklu World Grand Prix — żeńskiego odpowiednika Ligi Światowej, należy więc liczyć na masę atrakcji, z których jedną będą oczywiście siatkarskie emocje na najwyższym poziomie, które zapewnią obok reprezentacji Polski drużyny narodowe Włoch, Serbii i Brazylii.

Dla fanów siatkówki czytających mój blog mam więc gratkę: dwa bilety na sobotnie mecze w łódzkiej Atlas Arenie (godz. 12.30 i 15.00). W spotkaniach tych zmierzą się Serbia z Brazylią oraz Polska z Włochami. Ale, ale! Nie są to takie zwykłe bilety, ale tzw. wejściówki VIP, co oznacza, że ich posiadacz będzie miał wstęp do najbardziej atrakcyjnych zakątków hali.

Bilety otrzyma pierwsza osoba, która na adres justifiedneed@gmail.com prześle odpowiedź na proste pytanie:

Która drużyna narodowa zdobyła najwięcej srebrnych medali w całym cyklu World Grand Prix?

W konkursie liczy się oczywiście szybkość i poprawność przesłanej odpowiedzi.  Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej i sposobie jej odbioru drogą mejlową nie później niż do godz. 20.00 w czwartek 7 czerwca.

I koniecznie zaglądajcie do mnie częściej, może w niedalekiej przyszłości pojawią się inne konkursy =].